Geri

ANTALYA TAKIMLARI DİSİPLİNE SEVK EDİLDİ

Profesyonel futbol liglerinde haftanın tamamlanmasının ardından Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilen dosyalar belli oldu.

09:17:23 | 2021-11-25Haberi Sesli Dinle

Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği tarafından Antalya'yı profesyonel liglerde temsil eden Antalyaspor, Alanyaspor, Serik Belediyespor ve Kestelspor disipline sevk edildi. Yapılan sevk ile ilgili olarak resmi açıklama yapılırken, Antalyaspor'un, Hatayspor deplasmanında yaşanan saha olayları sebebiyle PFDK'ya sevk edildiğine dikkat çekildi. Alanyaspor'un da Beşiktaş karşılaşmasındaki çirkin ve kötü tezahürat sebebiyle ceza kesilmesi gündeme geldi.

HAKARET ETTİ, SEVK EDİLDİ

Antalya'yı alt liglerde temsil eden Serik Belediyespor ve Kestelspor da ceza ile karşı karşıya geldi. Serik Belediyespor, Afyonspor maçındaki çirkin ve kötü tezahürat, Kestelspor'da ise Murat Berge,  Kuşadasıspor mücadelesindeki sportmenliğe aykırı hareketi ve hakareti sebebiyle disiplin kuruluna gönderildi.

HABER MERKEZİ


ETİKET :  son dakika haberleriantalya haberlerison dakika antalya haberlerison dakikahaberspor haberleriantalyasporpfdksevk