Geri

BALABAN'IN NİŞANLISI ACUN ILICALI'YI ARADI!

Survivor konseyinde Acun Ilıcalı İsmail ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı'nın “Bahsettiğimiz kan davası gibi bir durum olmadığına göre böyle bir konuda ağabeyin olarak sana tavsiyem de o kızın da mutlaka konuşabiliyor olması lazım” açıklamalarından sonra İsmail, nişanlısı Gamze Atakan ile görüşme kararı aldı.

10:29:56 | 2021-05-02Haberi Sesli Dinle

Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan Survivor bölümünde oynanan iletişim oyununu kazanarak annesiyle telefonda konuşan İsmail Balaban, nişanlısı Gamze hakkında öğrendikleri karşısında ne diyeceğini bilememiş ve gözyaşlarına boğulmuştu.

“HİÇBİR ŞEY BIRAKIP GİTTİĞİN GİBİ DEĞİL

İsmail'in annesi telefonda, "Anneciğim iyi olmaya çalışıyoruz, sinir krizleri geçiriyorum. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Hiçbir şekilde onun adını anma. Bırakıp gittiğin kız gibi değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler. Ben neler çektim. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Bana neler yaşattılar sen gittikten sonra. Bunlar yılanmış oğlum. 4 aydır kriz geçiriyorum burada. Sen kendine dikkat et" dedikten sonra olay gündeme bomba düştü. Konunun gündem olmasından sonra Acun Ilıcalı, İsmail’e nişanlısı ile konuşmasını teklif etmiş, İsmail ise bunu ilk başta reddetmişti.

“NE OLDU BİTTİ ÇOK MERAK EDİYORUM”

Survivor konseyinde ise Acun Ilıcalı  yaptığı açıklamada İsmail'in nişanlısının kendisini aradığını açıkladı. Acun Ilıcalı açıklama yapmadan önce İsmail'in ne düşündüğünü öğrenmek istedi. İsmail yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "İletişimden sonra epey sıkıntılı bir süreç geçiriyorum. Annemle konuştum ve benim için kırıcı, yıkıcı konuşmalar geçti, çok yıprandım. İster istemez kafana takıyorsun. Elimden geldiğince yansıtmamaya çalıştım. Ne oldu bitti çok merak ediyorum, sağlığı ne çok merak ediyorum."

İSMAİL'İN NİŞANLISI ARADI
Acun Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamada İsmail'in nişanlısı Gamze Atakan'nın kendisini aradığını ifade etti. Ilıcalı açıklamasında şunları söyledi:

"Şimdi şöyle bir gelişme oldu. Geçtiğimiz günlerde Gamze beni aradı. Biliyorsun daha önce görüştürebiliriz dedim, sen istemedin fakat Gamze için şu anda şöyle bir sorun oluştu. Olayın belirsizliği Gamze ve ailesi üzerinde bir baskı yarattı. Ben açıkçası bu konu çözülsün de iletişimden dolayı bir eksik kalmasın diye sana Gamze ile konuşma hakkı verdim. Bahsettiğimiz kan davası gibi bir durum olmadığına göre böyle bir konuda ağabeyin olarak sana tavsiyem de o kızın da mutlaka konuşabiliyor olması lazım.

Sen şimdi haber alamıyorum diye acı çekerken o tarafta da konuşamamakla ilgili dünyanın en büyük imtihanlarından birini geçiren bir kız var. Bu kızcağız da yüzlerce kişi aramasına rağmen bu konuyla ilgili konuşmadığı için benden yardım istedi. Zor durumdayım Acun ağabey dedi ve bir görüşme yaptık."

“GAMZE İLE KONUŞMAK İSTİYORUM”

İsmail ise "Annemin bu şekilde tepki vermesi normal değil. Çok zorda kalmış olmasaydı böyle tepki vermezdi. Annemin tepkisinden sonra zaten ben böyle düşündüm. Öncelikle benim düşüncem annemle iletişim kurmam lazım" dedi.

Daha sonra ünlü sunucu İsmail'in kardeşinin kendisini aradığını belirterek, "Kardeşin de bizi aradı bu arada. Kardeşine de sordum, Gamze ile konuşmasında senin açından bir sakınca var mı? Kardeşin de iletişim kurman gerektiğini düşünüyor" ifadelerini kullandı. İsmail ise biraz düşünmek için izin istedi. İsmail kararını verdikten sonra şu açıklamayı yaptı: "Ben Gamze ile konuşmak istiyorum onu da dinlemek istiyorum."

Balaban’ın bu açıklamasından sonra ise gözler bu akşam yeni bölümü yayınlanacak olan Survivor’a çevrildi.

HABER MERKEZİ


ETİKET :  son dakikaantalya haberlerispor haberleriismail balabanacun ılıcalısurvivorünlülergönüllüleryarışmagamze atakan