Geri

BALABAN NİŞANLISIYLA KONUŞTU

Survivor yarışmasında geçtiğimiz hafta ünlüler takımının kazandığı iletişim ödülünde İsmail Balaban'ın annesiyle olan konuşması gündemde bomba etkisi yarattı. Annesinin itirafıyla büyük bir şok yaşayan Balaban, ilk başta nişanlısıyla görüşmeyi reddederken konsey öncesi Gamze’den gelen talep doğrultusunda telefonla görüştü.

19:14:36 | 2021-05-03Haberi Sesli Dinle

Survivor'da, iletişim oyununu kazanan ünlüler takımı, aileleriyle telefonla konuşma hakkı kazandı. İsmail Balaban da aylar sonra annesiyle konuşma fırsatından dolayı önce büyük bir mutluluk yaşarken ardından hayal kırıklığına uğradı. Balaban’ın annesinin "Nişanlının adını ağzına alma, o bıraktığın kız değil. Tam bir yılan" dediği sözler olay oldu. Balaban, annesinin bu söylerine karşılık nişanlısıyla görüşmeyi reddetmiş, önceki gün konseyde Acun Ilıcalı, nişanlısının kendisini aradığını ve olanlardan sonra zor durumda olduğunu söylediğini aktarmasının ardından Balaban, nişanlısı Gamze ile milyonların merak ettiği o konuşmayı gerçekleştirdi.

“BEN BIRAKTIĞIN GAMZE’YİM”

Balaban’ın nişanlısı Gamze, talihsiz bir olay yaşadığını söyleyerek, “Sadece şunu bul; herkesin sağlığı yerinde. Çok talihsiz bir olay oldu. Nişanlı olduğun için SMS gelmez gibi olaylar döndü. Gülsüm anneme böyle şeyler söylemiş etraftan insanlar. Konu bundan ibaret. İsmail zaten başarıyla yarışacak bir insan dedim. Bunlar sen geldiğinde konuşulacak şeyler. Bunları kafana takmamanı istiyorum. Bir anda bana cephe oldular, anlamadım. Ben senin bırakıp gittiğin Gamze'yim. Sürekli seni izliyorum, sen yemek yemiyorsun ben de yemiyorum. Cidden bırakıp gittiğin Gamze kimse şu an ben oyum. Tek istediğim içine kurt düşmesin. Küçük bir anlaşmazlık. Seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun, yarışmana odaklan” dedi.

“ANNEMLE KONUŞMAM LAZIM”

Balaban, nişanlısı Gamzeyle konuşmasından sonra, "Annemin bu kadar basit bir konudan dolayı böyle yapacağına ihtimal vermiyorum. Ortada bir sebep yokken böyle bir şey konuşulması bana mantıklı gelmiyor. Detayını annemle konuşmam lazım" dedi.

İKİZ KARDEŞTEN AÇIKLAMA

Balaban’ın kardeşi, Turan Balaban’ın annesinin açıklamalarının iki aile arasında anlaşmazlıklardan dolayı olduğunu ifade ederek, “Dünden bu yana yaşanılan hadise tamamen iki aile arasındaki görüş ayrılıkları ve anlaşmazlıktan kaynaklanmaktadır. Aylardır evladından uzak olması sebebiyle duygusal yoğunluğu herkesin tahmin ettiği üzere üst seviyede olan annem İsmail ile uzun süredir konuşamadığı için anlık duygular ile hareket etmiş ve bu konuşmaların yayınlanmayacağını düşünerek böyle bir konuşma yapmıştır. Her ne kadar yanlış anlaşılmaya oldukça açık bir durum gibi görünse de karşı tarafı zan altında bırakmaya yönelik veya küçük düşürmek gibi çabamız kesinlikle bulunmamaktadır. Özellikle nişanlısı hakkında yazılıp çizilen asılsız iddialar akla getirilmemesi gereken düşüncelerin seyri bir kadın ve aile için onur kırıcıdır. Bunun haricinde kaleme alınan her şey asılsız ve yalan haberdir. Bizler İsmail’in özel hayatı ile gündemde değil de her zaman olduğu gibi performansı ile adından söz edilmesini istiyoruz” diye tepki gösterdi.

HABER MERKEZİ


ETİKET :  son dakikaantalya haberlerigüncel haberlermagazin haberleriismail balabansurvivorturan balaban