Geri

ÇAVUŞOĞLU AİLESİNİN EN MUTLU GÜNÜ

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun kızı Eylül İrem Çavuşoğlu, AK Parti eski milletvekili Ali Koyuncu’nun oğlu Sefa Koyuncu ile Ankara’da düzenlenen törenle dünya evine girdi.

09:37:15 | 2021-10-17Haberi Sesli Dinle

HABER FOTO GALERİ

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile eşi Hülya Çavuşoğlu’nun kızı Eylül İrem Çavuşoğlu, AK Parti eski milletvekili Ali Koyuncu’nun oğlu Sefa Koyuncu ile evlendi. Ankara’da düzenlenen nikah merasimine KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Cumhurbaşkanı Yardımcı Fuat Oktay, eski Başbakanlardan Binali Yıldırım, AK Parti Antalya Milletvekilleri Tuba Vural Çokal, Mustafa Köse, İbrahim Aydın, Atay Uslu, Kemal Çelik, Sena Nur Çelik, MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu olmak üzere Çavuşoğlu ailesi fertleri, AK Parti Antalya İl Teşkilatı ve çok sayıda davetli katıldı.

Çavuşoğlu ve Koyuncu ailesinin bu mutlu gününe davet edilen her bir davetli adına Antalya yangın bölgesinde fidan dikimi yapılacağı belirtilirken ayrıca nikah için hazırlanan davetiyelerin endüstriyel ormanlardan elde edilen kağıtlardan yapıldığı ve kullanılan kağıtların yerine yeni bir fidan dikildiği aktarıldı.

HABER MERKEZİ


ETİKET :   son dakika haberleriantalya haberlerison dakika antalya haberlerison dakikahabergüncel haberlermevlüt çavuşoğludüğünnikah