Geri

HALİL SEZAİ’NİN DARP ETTİĞİ KİŞİDEN BALTA AÇIKLAMASI

Şarkıcı Halil Sezai tarafından saldırıya uğrayan Hüseyin Meriç, basına yansıyan baltalı görüntüler hakkında açıklamalarda bulundu.

18:25:09 | 2020-09-27Haberi Sesli Dinle

Şarkıcı Halil Sezai’nin tutuklanmasıyla sonuçlanan olayda dava dosyasına sunulan yeni görüntüler sunulmuştu. Halil Sezai’nin avukatı tarafından sunulan görüntülerde Hüseyin Meriç’in baltayla şarkıcının evinin önüne geldiği belirtilmişti. 67 yaşındaki Hüseyin Meriç o görüntülerle ilgili avukatı  ile birlikte kameralar karşısına geçti.

“TEDİRGİN OLUYORUM”

Yayınlanan baltalı görüntüler hakkında konuşan Meriç, “Tamamen sahte görüntüler. Bir avukat sunduğu delillere bakmaz mı? Bunu nasıl gösterebilir. Burada kimi kandırıyor. Hakimi böyle bir şeyle mi kandırmaya çalışacak. Halkı böyle mi kandıracak. 24 Temmuz’da yine aynı işi yapmıştı. Yine evime gelmişti. Yine beni tehdit etmişti ve yine tekrarladı. Bunları durdurmak lazım.

“SONUNA KADAR SAVAŞACAĞIM”

Hüseyin Meriç, “İşe gitmek, işte durmak da zor oluyor. Akşam eve geldiğimde eve ya da bahçeye birisi saklanmıştır diye tedirgin oluyorum. Siz olsanız siz korkmuyor musunuz burada yürümeye. Her an için başınıza bir şey gelebilir. Ben onlar yüzünden evimi toprağımı terk edecek değilim. Sonuna kadar savaşacağım” ifadelerini kullandı.

DHA


ETİKET :  halil sezai kavga hapis