Geri

KEPEZ DEVA ONA EMANET

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, ilçe kongrelerine katılmak için Antalya’ya geldi. Kepez 1. Olağan Kongresi’nde mevcut Başkan Mehmet Siyahkoç, tek aday olarak katıldı.

17:03:41 | 2021-07-02Haberi Sesli Dinle

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin Kepez ilçe kongresi için geldiği Antalya'da, basın mensuplarıyla buluştu. Partinin il binasında düzenlenen toplantıya partililer katıldı. Burada konuşan Babacan, son 1 aydır Türkiye'nin dört bir köşesinde kongrelere katılmak üzere yoğun seyahat trafiği içerisinde olduklarını söyledi. Babacan, “Vatandaşlarımızla buluşuyor, bol bol dert dinliyoruz. Bir dokuyor bin ah işitiyoruz. Kendi çözümlerimizi onlarla paylaşıyoruz. Bir yandan örgütleniyor bir yandan da ülkemizin sorunlarına çözüm bulmak için planlama yapıyoruz" dedi.

“81 İLDE ÖRGÜTLENDİK”

8 ayda seçimlere girmeye hak kazanacak boyutta teşkilatlanmayı sağladıklarını söyleyen Babacan, “Daha önce hiçbir parti bu kadar hızlı bu boyuta gelemedi. 81 ilimizin tamamında 973 ilçenin 650'sinde örgütlendik. İlk eylem planımızı tarım alanında hazırladık ve açıkladık. 56 tane eylem açıkladık. Bu eylemleri takvime bağlayarak açıkladık" diye konuştu.

BAŞKAN SİYAHKOÇ KONUŞTU

Babacan, konuşmasının ardından il binasından ayrılarak, kongre için Atatürk Kültür Merkezi'ne gitti. Babacan, salonda bulunan partililere hitap etti. Kongreye farklı partilerin ve STK'ların temsilcileri de katıldı. Kongreye mevcut Kepez İlçe Başkanı Mehmet Siyahkoç tek aday olarak katıldı. Kongrede konuşan Başkan Siyahkoç, “Kepez ilçemiz; gerek nüfusuyla, gerek yüz ölçümüyle olsun Türkiye’nin birçok ilinden daha büyük bir ilçedir. Antalyamızın kalbidir.  81 ilden gelen yüzbinlerce insanımızın birlikte yaşadığı adeta bir Türkiye mozaiğidir. Kongremizi onurlandırmanızdan dolayı çok mutluyum.  Kongremiz hayırlı uğurlu olsun” dedi.

HABER MERKEZİ

 

 

 


ETİKET :  son dakikaantalya haberleripolitika haberlerideva partisimehmet siyahkoç