Geri

TATİL MODU DEVAM EDİYOR

Yazın sıcak ve kavurucu güneşin tadını sahil kasabalarında alan ünlüler, setlere ve sahnelere dönüş hazırlığında. Lider Gazete haber merkezinin hazırladığı magazin turunda, “Kim nerede, ne yapıyor?” sorusunun cevabını okuyabilirsiniz.

00:33:41 | 2021-07-26Haberi Sesli Dinle

ŞOV YAPTI

Vakko’nun patronu Cem Hakko’nun eski eşi Bettina Machler tam bir adrenalin tutkunu. Ekstrem sporlara düşkünlüğüyle bilinen Machler, 62 yaşında olmasına rağmen her sporu ustalıkla yapıyor. Tam bir yamaç paraşütü, bungee jumping, dalga sörfü, wakeboard ve kitesurfing ustası. Bettina Hanım kızları Katia, Pia, oğlu Can, sevgilisi Deniz Aktaş, damadı Kerim Yeşil ve kardeşi Urs Machler ile lüks teknelerinde Akdeniz ve Ege’nin mavi sularında tatil yapıyor. Bettina Hanım’ın tekneden denize yaptığı artistik atlayış, benim diyen sporculara taş çıkartan türdendi.

VAPURDAKİ YAKIŞIKLI KİM?

Arkadaşlarım sunucu Ebru Akel’i 16 Temmuz saat 24.00’te Büyükada’dan Bostancı’ya giden şehir hatları vapurunda görmüşler. Yanındaki son derece şık giyimli yakışıklı beyefendiyle el elelermiş. Ebru Akel ve gizemli beyefendiye bir hanım, bir erkek eşlik ediyormuş. Arkadaşlarım “Ebru Hanım’ın yanındaki kişi çok tanıdık biri ama kim olduğunu bir türlü çıkaramadık, karanlık olduğu için de fotoğrafını çekemedik” dedi. Ebru Akel 8 yıllık eşi Özer Sancak’tan Temmuz 2020’de boşanmıştı. Kendisi genç, güzel ve alımlı bir hanım. Kim bilir belki de gönlünün yeni sultanını bulmuştur.

AVRUPA'DA KAPAK OLDU

Dünyaca ünlü İtalyan markası Gucci’nin Milano’daki defilesinde podyuma çıktıktan sonra moda dünyasının dikkatlerini üzerine çeken Öykü Baştaş artık Amerika’da yaşıyor. Dev markaların defilelerinin gözdesi olan Öykü, bu ay Hırvatistan’da yayımlanan Elle dergisine kapak oldu. Geçen hafta Türkiye’ye dönen Öykü şu günlerde Marmaris’te arkadaşlarıyla tatil yapıyor.

FİLM MÜZİĞİ YAPACAK

Ünlü ressam Mustafa Pilevneli’nin torunu Cem, art arda çıkardığı single’ları ve ‘Çiçek Pansiyon’ adını verdiği albümüyle müzik otoritelerinden tam not almıştı. Türk pop müziğinin yeni ve başarılı sesi olarak gösterilen Cem’in müziklerini ünlü yönetmen Sinan Çetin de çok beğeniyormuş. Çetin, yakında çekimine başlayacağı filmin müziğini Pilevneli’nin yapmasını istemiş. Pilevneli ve Çetin geçen gün el sıkıştılar. Cem de genç yaşta film müziği yapacağı için çok mutlu.

SEVGİLİNİN GÖZÜNDEN

 

Hadise, yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler ile Meksika’da tatil yapıyor. Hadise, önceki gün kumsalda sevgilisine poz verdi. Fotoğrafları Instagram’da paylaştı. Mehmet Dinçerler de Hadise’nin çektiği fotoğrafı yayınladı.

AŞK ÇOK TESADÜFİ BİR ŞEY

Oyuncu Nilay Deniz, Mood Board dergisine konuştu. Aşkla ilgili şunları söyledi: Bence aşk çok tesadüfi bir şey. Sürekli bir şey de değil. Anlık olarak oluşuyor. Aşkın zamanı ve yaşı yok.

KURUMUŞ DUDAKLAR

Melisa Şenolsun yeni sahiplendiği köpeği ile poz verip bu kareleri “Bu bir aşk hikayesi” notuyla paylaştı. Binlerce beğeni yağan bu fotoğrafta, Şenolsun’un takipçileri bir detay fark etti. Oyuncunun dudakları kurumuş, hatta soyulmuştu. Tavsiye de gecikmedi: “Dudakların çok kuru Melisa. Daha çok su içmelisin!”

HABER MERKEZİ


ETİKET :  son dakikaantalya haberlerigüncel haberlermagazin haberleriöykü baştaşmustafa pilevnelihadise