Geri

GÖCEK KOYU'NDA YÜZ KIZARTAN GÖRÜNTÜLER

Tam kapanma döneminde özel yatların denize çıkmalarına izin verildiği Muğla’dan pes dedirten görüntüler geldi. Vatandaşlar tarafından çekilen görüntülerde lüks tekne ile denize açılan bir grubun çıplak vaziyette birbirlerinin görüntülerini çektiği anlar anbean kaydedildi.


07:42:58 | 2021-05-04Haberi Sesli Dinle

Ahmet Arğıllı     

Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek Koyu’nda dün pes dedirten görüntüler kaydedildi. Tam kapanma döneminde özel yatların denize çıkmalarına izin verildiği Muğla’da vatandaşların kamerasına tekneyle denize açılan bir grubun çıplak şekilde tekne üstünde durduğu ve kamerayla birbirlerinin görüntülerini çektikleri anlar yansıdı. Yüz kızartan görüntülerde 2 erkek ve 6 kadının olduğu görülürken, kadınların birbirleri ile samimi pozlar verdiği ve bu anları da telefonla kaydettikleri gözlemlendi.

 

Böyle bir görüntünün tam kapanma dönemi ve Ramazan ayı içerisinde ortaya çıkmış olması ise büyük bir infiale yol açarken rahat bir vaziyette tekne üzerinde uygunsuz şekilde dolaşan görüntülerdeki kişilerin kim oldukları ise merak konusu haline geldi.

Öte yandan tam kapanma dönemi içerisinde Muğla'da özel yatların denize açılabilmesi gündemde tartışma konusu olurken böyle bir olayın yaşanması ise denetimlerin yetersizliğinden mi kaynaklanıyor sorusunu akıllara getirdi.


ETİKET :  son dakikaantalya haberlerigöcek koyuçıplak pozmuğlafethiyetekne turuçıplak turyüz kızartan görüntülerahmet arğıllı